• 1.
  krzepki
  95 lvl
 • 2.
  narmakill
  63 lvl
 • 3.
  matalias
  62 lvl
 • 4.
  liiii
  56 lvl
 • 5.
  daw5dxd
  48 lvl

Zarejestrowane osoby 823

GOTHIC ONLINE - Gra przeglądarkowa MMORPG

Zagraj teraz za darmo w przeglądarce. Polska gra fantasy!

Świat został otwarty GOTHIC-ONLINE
Darmowa gra mmo-rpg via WWW! Wszystkich serdecznie zapraszamy do gry. Wszelkie napotkane błędy prosimy zgłaszać do administracji. Codziennie pracujemy nad jakością gry, bardzo ważna jest dla nas opinia graczy, dlatego zapraszamy do udzielania się na forum. Popularna polska klasyczna gra na przeglądarkę internetową oraz urządzenia mobilne.
Pozdrawiamy, Administracja GothicOnline.pl

Regulamin GothicOnline:
1. Wprowadzenie:
1.1. GothicOnline.pl to internetowa gra MMORPG.
1.2. Warunkiem korzystania z serwisu jest założenie konta, zapoznanie się z treścią Regulaminu oraz jego akceptacją.
1.3. Akceptując Regulamin Użytkownik zgadza się na wszystkie jego warunki.

2. Definicje:
2.1. GothicOnline.pl – internetowa gra MMORPG
2.2. Użytkownik – osoba zarejestrowana w grze GothicOnline.pl
2.3. Gra/strona/serwis – GothicOnline.pl
2.4. Administrator – właściciel serwisu

3. Postanowienia Ogólne:
3.1. Użytkownikiem może być tylko osoba pełnoletnia. Osoby, które nie ukończyły osiemnastego roku życia mogą posiadać konto za zgodą rodziców lub prawnych opiekunów, którzy biorą całkowitą odpowiedzialność za działanie tych osób.
3.2. Każdy Użytkownik może posiadać tylko jedno konto.
3.3. Jesteś odpowiedzialny za wszelkie działania na twoim koncie. Chroń dane dostępu do konta.
3.4. Użytkownik oświadcza, że wszelkie zamieszczane przez niego materiały są jego własnością lub posiada zgodę na umieszczanie ich w serwisie.
3.5. Zabrania się wykorzystywania, kopiowania oraz rozpowszechniania treści zamieszczonych na stronie.
3.6. Spory pomiędzy Użytkownikami nie będą rozstrzygane przez Administratora.
3.7. Użytkownik deklaruje się przestrzegać zasad netykiety wynikających wprost z ogólnych zasad przyzwoitości, a ich łamanie może skutkować usunięciem konta.
3.8. Użytkownik powinien dla bezpieczeństwa konta wylogować się po zakończeniu korzystania ze strony. Użytkownik zostaje automatycznie wylogowany po 30 minutach nieaktywności na koncie.
3.9. Każdy Użytkownik po wykryciu błędu jest zobowiązany poinformować o tym Administratora.
3.10. Zabronione jest używanie różnego rodzaju skryptów lub programów ułatwiających grę.
3.11. Administrator może usunąć konto bez uprzedniego informowania o tym, jeżeli Użytkownik nie dostosował się do postanowień Regulaminu. Dotyczy to również Użytkownika, który miał na koncie kredyty lub aktywne opcje premium.
3.12. Korzystanie z gry GothicOnline.pl w podstawowym zakresie jest bezpłatne.
3.13. Użytkownicy mogą wykupić kredyty, które umożliwiają dodatkowe udogodnienia.
3.14. Wykupienie kredytów jest dobrowolne i nie jest konieczne do prowadzenia konta. Można je wykorzystać w opcjach premium.
3.15. W żadnym przypadku kredyty nie podlegają zwrotowi.
3.16. W przypadku nie otrzymania kodu zwrotnego niezbędnego do otrzymania kredytów, przeznaczone na to pieniądze nie podlegają zwrotowi, a wszelkie reklamacje mogą być kierowane pod www.dotpay.pl/reklamacje/, który jest odpowiedzialny za transakcje.

4. Zmiany w Regulaminie:
4.1. Serwis zastrzega sobie prawo do zmiany Regulaminu w dowolnym czasie bez podania przyczyny i bez informowania o tym Użytkowników.
4.2. Jeżeli Użytkownik nie zgadza się ze zmianami w Regulaminie może usunąć konto.

5. Dane Użytkownika:
5.1. Użytkownik wyraża zgodę na gromadzenie i przetwarzanie przez Administratora danych podanych w trakcie rejestracji. W serwisie nie są przechowywane dane osobowe, o których mowa w ustawie z dnia 29 sierpnia 1997r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. 101 poz. 926).
5.2. Użytkownik wyraża zgodę na wysyłanie na podany przy rejestracji adres e-mail wiadomości reklamowych.

6. Pozostałe:
6.1. Administrator nie ponosi odpowiedzialności za złe działanie, błędy oraz niedostępność gry.
6.2. Serwis zastrzega sobie prawo do całkowitego zaprzestania działalności. W takim przypadku opcje premium oraz kredyty przepadają i nie podlegają zwrotowi.
6.3. Administrator zastrzega sobie prawo do wyświetlania reklam w serwisie.
6.4. Użytkownik może w każdej chwili zrezygnować z korzystania z serwisu i usunąć swoje konto.
6.5. Administrator może w dowolnym czasie modyfikować serwis bez informowania o tym Użytkowników.
6.6. Administrator nie ponosi odpowiedzialności za straty materialne, psychiczne, a także szkody moralne wyrządzone przez grę.
6.7. Administrator nie ponosi odpowiedzialności za treści zamieszczone przez Użytkowników w grze.
6.8. Korzystanie z serwisu jest równoznaczne z akceptacją wszystkich warunków Regulaminu.

Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu.
Wszelkie prawa zastrzeżone przez GothicOnline.pl
Gothic Online - Zdjęcie 1 Gothic Online - Zdjęcie 2 Gothic Online - Zdjęcie 3 Gothic Online - Zdjęcie 4 Gothic Online - Zdjęcie 5 Gothic Online - Zdjęcie 6
Najlepsza gra mmo rpg w 2021 roku!

Gracz może zrobić zmianę wyglądu postaci. Zachęcamy do polubienia naszej strony na Facebooku. Znasz język skryptowy i chcesz pomóc, skontaktuj się z Administracją Gothic Online Team!
Prowadź postać w darmowej grze przeglądarkowej GothicOnline. Dołącz do najlepszych graczy na całym świecie.
Gry przeglądarkowe RPG ONLINE bez pobierania! Najpopularniejsza gra rpg przeglądarkowa. Rywalizuj z innymi graczami i pnij się na sam szczyt. Uzyj różnego rodzaju oręża dostępnego po całym świecie.

Najlepsza darmowa internetowa gra przeglądarkowa MMO-RPG via www

Nowości na rynku wśród gier mobilnych.

Najlepsze gry RPG • Darmowe gry online multiplayer • MMO • przeglądarkowe bez pobierania • Po polsku

Internet to niewyczerpalne źródło rozrywki dla graczy o każdym poziomie zaawansowania. Fajne gry MMORPG online bez pobierania to sposób przeglądarkowe dobrą zabawę zarówno w pojedynkę, jak i gronie przyjaciół i długie godziny darmowej rozrywki, do której nie potrzeba będzie nic pobierać, wystarczy tylko komputer z dostępem do internetu. Top gry przeglądarkowe tego typu.

Jedyna w swoim rodzaju darmowa rozgrywka akcji i w świecie fantasy.

Gry przeglądarkowe MMORPG bez pobierania

Darmowe gry na przeglądarke. Nie ma na co czekać, zarejestruj sie już teraz! Nie uwierzę, że jest ktoś, kto nie pokocha tej gry.

Rewelacyjna przygodowa MMO, która ma mnóstwo zalet.

Fajne gry multiplayer na przeglądarkę. Różnego rodzaju misje w grach przeglądarkowych. Hity z gatunku gry przeglądarkowe online, gry mobilne - ranking najlepszych gier przeglądarkowych mmorpg. Toplista gier komputerowych league of angels Świetnym sposobem na rozrywkę w gronie znajomych czy rodziny jest wspólne granie w gry online nie tylko typu multiplayer, czyli wieloosobowe na całym świecie.

Najlepsze gry przeglądarkowe bez pobierania. Gry strategiczne. Gatunek gier, w których zwycięstwo uzależnione jest od strategii i taktyki, jaką obierze gracz. Głównym zadaniem w tych grach jest ... Czeka na Ciebie darmowa gra przeglądarkowa, zbiór gier na pc gra graj dla dziewczyn dla fanów dzięki temu facebook gameroom gier online graj grze mmo gier przeglądarkowych na gra akcji oraz gra mmo gry na przeglądarkę gry na swoje miasto tym razem grze mmo możesz oraz przeglądarkowych little farmies najlepsze darmowe gry nie są na ciebie na świecie przede wszystkim przeglądarkowych strategia legion smierci strategia tej top tym świat świecie tej gry jest graj władca smoków grze pozwoli ci tej grze top tym graj grze tym grze całego świata wiejskie życie zagraj teraz za darmo zasady gry

Zacznij od osady z epoki kamienia w grze online Forge of Empires. Przedzieraj się przez mroki historii. Zręcznościowa gra polega na budowaniu miasta! Początek II wojny światowej: starcia czołgów, bitwy morskie, walki w powietrzu. W Call of War możesz napisac historię na nowo! Obrońcy Galaktyki to polska darmowa gra MMORPG, która zabierze Cię w ekscytującą podróż na sam skraj znanej części kosmosu. Od teraz wszystkie informacje na temat nowości oraz aktualizacji w grze Farm Days będą publikowane na portalu dla graczy Meetplayer Dragon Knight to darmowa, przeglądarkowa gra MMORPG, różniąca się od większości tytułów dostępnych na rynku Adobe Flash Player to wtyczka multimedialna przeznaczona do instalacji w przeglądarkach internetowych Goodgame Empire to strategiczna gra, która do działania nie potrzebuje nawet instalacji. Zgodnie ze harmonogramem, na Epic Games Store zaktualizowano ofertę darmowych gier. Dołącz do graczy, którzy już biorą udział w tej cieszącej się uznaniem darmowej grze Gra Łowcy Zombi: Apokalipsa to darmowy tytuł RPG, w którym postapokaliptyczne pustkowia pełne zombie są miejscem akcji. Najlepsze darmowe gry przeglądarkowe bez ściągania. Przeżyj nadzwyczajną grę przeglądarkową Horse Farm. Zbuduj własną stadninę koni, trzymaj konie, hoduj słodkie źrebaki. Graj teraz z nami! Plemiona, czyli tribal wars można nazwać najlepszą grą strategiczną. W grze Zielone Imperium jest jeszcze inaczej, bo choć jest to gra farmerska, to jej główną cechą jest to, iż gracz nie jest w niej rolnikiem. Gry farmerskie, darmowa gra na przeglądarkę Wolni Farmerzy. Tylko tutaj masz wirtualną własną farmę i kreujesz swoją postać. Najlepsza rozgrywka z pośród gier na przeglądarkę, całkowicie bezpłatnie, bez ściągania. Dowiedź się więcej o Dark Gnome. Dark Gnome - Odkrywaj, sonduj, podbijaj! Zanurz się w fascynujący świat sztuki pixelowej i zostań zbawicielem krasnoludów! Battle royale, battle royal – tryb rozgrywki wieloosobowej w komputerowych grach akcji, w którym co najmniej kilku, a często kilkudziesięciu lub kilkuset ... Założenie Konta nie wymaga od Użytkownika podania danych stanowiących dane osobowe w rozumieniu przepisów ustawy z dnia 29 sierpnia 1997r. o Ochronie Danych Osobowych.

gothicclicktrackingparamsradiorockonlineaddedwatchvideoideditsignalbrowseviewswebpagelatergotyckiagovideoorazmuzykaparamsmenucaquntoggledaccessibilitygryzłotemmorpgmmogmpserviceendpointmultiplayermodyfikacjiprzebojetegoindustrialnockrukateammodyfikacjawikipomocstacjestronielogowanieserwerspołecznośćforumzobaczverifiedstronysativeaplikacjepracyprojektbetaświatrazfaqgierpozostałepostaćtakżeuniwersumserwerzepolskirozgrywkęakatokgatunekpobierzdołączgothiconlinehistoriarokubadgejęzyklatzmianyroleplaygrępytanienowedodajv0iddniaplatformiedziejearhnpopularnetooltipspisgrałoswojąpolskiedziecidobreoficjalnyprzypadkuczegoinneświecieklanycałymtrybieyoutubesportrejestracjanajnowszewitamy
gry przeglądarkowegra przeglądarkowagra online multiplayergry na przegladarkenajlepsze gry przeglądarkowenajlepsza gra przeglądarkowanajlepsza gra onlinegra mmorpggra multiplayer onlinegry przeglądarkowe onlinegra przeglądarkowa onlinegryonline forumfajne gry przeglądarkowegry rpg onlinemmo onlinegra rpg onlinegothic onlinemmorpg onlinegry mmo onlinedarmowe gry mmorpggry mmorpg onlinegra mmo onlinedarmowe gry mmonajlepsza gra mmogra mmorpg po polsku