Witamy na Forum gry GothicOnline MMORPG Logowanie lub Rejestracja

Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Alchemik i kowal,co i jak?
04-21-2021, 12:17 AM,
Post: #1
Alchemik i kowal,co i jak?
Z potworów zamieszkujacych las wypadaja czasami "Zioła życia" z ktorych u alchemika można zrobić eliksir. Z lvla ziól jest liczona średnia i eliksir ma poziom średniej ziół.
[Obrazek: 11.png]
Z grobowca można zdobyc "Kamień mocy" ktorym ulepsza się przedmioty u kowala. W pierwsze okienko u kowala wklada sie przedmiot, w drugie kamien (kamień musi mieć wiekszy bądź równy lvl jak przedmiot) ,a w trzecie okienk zwój który chroni przedmiot przed zniszczeniem.
[Obrazek: 8.png]
Ulepszanie przedmiotów do +3 jest bezpieczne i przedmioty nie znikną jednak powyżej +3 zaleca sie stosowanie zwoji aby nie stracić cenych przedmiotów. Zwoje można kupic od graczy lub za punkty premium.
[Obrazek: 9.png]
U kowala można tez zaczarować przedmioty, dzieki czemu dodaja one nadzwyczajne bonusy. Aby zaczarować przedmiot trzeba w pierwsze okienko wsadzic przedmiot ,a w drugie "Magiczny proszek", który można kupić za punkty premium, lub od graczy. Puźniej wystarczy tylko kliknąc "wyślij" aby zaczarować przedmiot. Ta operacja zawsze się udaje jednak isnieje ryzyko ze przedmiot może nas osłabiać. Bonusy dodają od -25 do 25, lub od -25% do 25%. Bonusy dodają:
atak,obrone,życie,siłe,muskulature,męstwo,inteligencje,szczęscie.
[Obrazek: 10.png]
Odpowiedz
 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości